O nás

Kontejnery Brug

Naše společnost dopravuje na stavby rodinných domů, bytových domů, průmyslových staveb a staveb veřejných sypký materiál dle přání klienta. Poskytujeme kontejnery zejména v Brně. Ať už tedy potřebujete dovézt písky všech standardně používaných frakcí, stěrky standardně používaných frakcí, suché směsi betonu nebo jiný materiál, který lze převézt v kontejneru o nosnosti 5t resp. o objemu 3 m3 jsme připraveni Vám pomoci.

Dále Vám můžeme zajistit dovoz nebo případně odvoz zeminy. Ať už se jedná o dovoz většího množství zeminy např. pro dorovnání pozemku, nebo o odvoz nadbytečné zeminy odstraněné z důvodu opačného, tedy srovnání pozemku odtěžením a odvozem nadbytečné zeminy.

Pro štěrky a písky různých nejčastěji používaných frakcí jezdíme do nedalekého kamenolomu a nedaleké pískovny u Brna. Díky relativně malé vzdálenosti Vám jsme schopni nabídnout příznivou cenu za dopravu, ale hlavně příznivý čas dopravy požadovaného písku či štěrku. Zásobování Vaší stavby a rekonstrukce materiály tak bude bezproblémové.

Můžeme také zajistit odvoz netříděného komunálního odpadu – vyklízíte půdu, starou garáž nebo byt, pak je pro Vás přesně toto řešení tím nejvhodnějším. Komunální odpad odvážíme na skládku.

Prořezáváte zahradu, likvidujete vzrostlé dřeviny nebo živé ploty? Přistavíme Vám kontejner klidně na celý víkend. Bio odpad za Vás odvezeme na skládku BIO odpadů, čímž nejen uspokojíte potřebu zlikvidování odpadů, ale také tím ekologicky nejšetrněji naložíte s opadem.

Dopravu realizujeme automobilem MAN, na který můžeme naložit 5t materiálu resp. 3 – 11 m3. S tímto vozem se dostaneme i na obtížněji dostupná místa, kde veliká auta mohou zapadnout, nebo nemohou díky své velikosti projet.

Kontakt

Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Adresa

Jakub Šimek
Nám. 28. dubna 40
Brno-Bystrc, 63500
IČO: 09598642

Telefon

+420 603 532 670

Email

brugsro@seznam.cz