Nabízené služby

Demolice

Mimo dopravu sypkých materiálů a betonových směsí se specializujeme i na demolice a odvoz sutí z demolic. Ať už bouráme zahradní domek, garáž nebo rovnou celý dům, jsme k dispozici i s odvozem materiálu z demolice. Suť vznikající demolicí zpravidla obsahuje cihly, beton, tvárnice, pórobeton, keramické materiály, sádrokartony, sklo a další materiály. V případě výskytu odpadů se speciálním režimem ukládání, je třeba postupovat dle platné legislativy.
Pokud je suť výrazně homogenní, náklady na recyklaci či uložení na skládku mohou být výrazně nižší.

Vždy Vám nabídneme výhodné ceny a vyjdeme Vám vstříc, aby byli všichni spokojeni. Snažíme se přizpůsobit potřebám klientů s termínem přistavení a odvozu kontejneru, aby klienti byli spokojeni. Neváhejte a zavolejte nám. Z našich zkušeností vyplývá, že nejjednodušší je se domluvit osobně, neboť i často takřka nesplnitelné požadavky klientů dokážeme vyřešit tak, že je klient spokojený. Máme zkušenosti se sháněním specifických materiálů. Pokud potřebujete sehnat třeba kameny, tak pro Vás uděláme maximum, abychom Vám i velmi netypický požadavek splnili. Pokud zde něco není vypsáno, pokusíme se to sehnat a dovézt k Vám.

Nadstandardní služby

Našim klientům poskytujeme i služby, které standardně jinde nedostanete. Potřebujete dopravit kontejner o víkendu? Potřebujete dopravit kontejner o státních svátcích? Nebo potřebujete přistavit či odvézt kontejner v čase mimo pracovní dobu? Zavolejte nám, domluvíme se a najdeme schůdné řešení, které vyřeší Vaši potřebu.

Potřebujete kontejner přistavit na delší dobu než 5 dny nebo potřebujete si kontejner ponechat o něco déle, než bylo domluveno? Stačí zavolat a domluvíme se, jak takovou situaci vyřešit, abyste byli spokojeni.

Doprava stavebního materiálu

Potřebujete dopravit např. ztracené bednění, tvárnice, cihly, překlady, zámkovou dlažbu nebo jiné stavební materiály rychle na stavbu a nemáte vhodnou dopravu? Rádi Vám dopravíme tento materiál.

Stěhování

V rámci nadstandardních služeb jsme schopni Vám nabídnout také stěhování. Jsme schopni zajistit stěhování nadměrných předmětů, jako jsou např. soustruhy, obráběcí stroje, malé stavební nakladače. Dále Vám zajistíme přestěhování rozměrnějšího nábytku.
Zabýváme se také pronájmem a dopravou stavebních buněk například na staveniště. Dále zajišťujeme a dopravujeme stavební příslušenství a stavební stroje.

Na základě Vašich požadavků připravíme individuální nabídku jak samotného řešení, tak i individuální cenovou nabídku. Řešení vždy najdeme to nejvýhodnější.

Kontakt

Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Adresa

Jakub Šimek
Nám. 28. dubna 40
Brno-Bystrc, 63500
IČO: 09598642

Telefon

+420 603 532 670

Email

brugsro@seznam.cz