Nabízené služby

Nově nabízíme zemní a výkopové práce bagrem

Výkopové a zemní práce realizujeme na klíč od začátku do konce. Zajistíme odvoz stavebních materiálů a následný odvoz stavebního odpadu. Zároveň přivezeme potřebný materiál na stavbu.

Demolice

Mimo dopravu sypkých materiálů a betonových směsí se specializujeme i na demolice a odvoz sutí z demolic. Ať už bouráme zahradní domek, garáž nebo rovnou celý dům, jsme k dispozici i s odvozem materiálu z demolice. Suť vznikající demolicí zpravidla obsahuje cihly, beton, tvárnice, pórobeton, keramické materiály, sádrokartony, sklo a další materiály. V případě výskytu odpadů se speciálním režimem ukládání, je třeba postupovat dle platné legislativy.
Pokud je suť výrazně homogenní, náklady na recyklaci či uložení na skládku mohou být výrazně nižší. Zajišťujeme také svoz odpadu.

Vždy Vám nabídneme výhodné ceny a vyjdeme Vám vstříc, aby byli všichni spokojeni. Snažíme se přizpůsobit potřebám klientů s termínem přistavení a odvozu kontejneru, aby klienti byli spokojeni. Neváhejte a zavolejte nám. Z našich zkušeností vyplývá, že nejjednodušší je se domluvit osobně, neboť i často takřka nesplnitelné požadavky klientů dokážeme vyřešit tak, že je klient spokojený. Máme zkušenosti se sháněním specifických materiálů. Pokud potřebujete sehnat třeba kameny, tak pro Vás uděláme maximum, abychom Vám i velmi netypický požadavek splnili. Pokud zde něco není vypsáno, pokusíme se to sehnat a dovézt k Vám.

Nadstandardní služby

Našim klientům poskytujeme i služby, které standardně jinde nedostanete. Potřebujete dopravit kontejner o víkendu? Potřebujete dopravit kontejner o státních svátcích? Nebo potřebujete přistavit či odvézt kontejner v čase mimo pracovní dobu? Zavolejte nám, domluvíme se a najdeme schůdné řešení, které vyřeší Vaši potřebu.

Potřebujete kontejner přistavit na delší dobu než 5 dny nebo potřebujete si kontejner ponechat o něco déle, než bylo domluveno? Stačí zavolat a domluvíme se, jak takovou situaci vyřešit, abyste byli spokojeni.

Doprava stavebního materiálu

Potřebujete dopravit např. ztracené bednění, tvárnice, cihly, překlady, zámkovou dlažbu nebo jiné stavební materiály rychle na stavbu a nemáte vhodnou dopravu? Rádi Vám dopravíme tento materiál.

Stěhování

V rámci nadstandardních služeb jsme schopni Vám nabídnout také stěhování. Jsme schopni zajistit stěhování nadměrných předmětů, jako jsou např. soustruhy, obráběcí stroje, malé stavební nakladače. Dále Vám zajistíme přestěhování rozměrnějšího nábytku.
Zabýváme se také pronájmem a dopravou stavebních buněk například na staveniště. Dále zajišťujeme a dopravujeme stavební příslušenství a stavební stroje.

Na základě Vašich požadavků připravíme individuální nabídku jak samotného řešení, tak i individuální cenovou nabídku. Řešení vždy najdeme to nejvýhodnější.

Doprava betonu

Naše společnost nabízí dopravu betonu v rámci kontejnerové dopravy. Vozíme čerstvý beton z betonárky přímo na stavbu. Podmínky dopravy samozřejmě volíme podle toho, jakou betonovou směs dopravujeme.
Betonů je mnoho typů, ale nejčastěji se setkáváme s dopravou následujících typů: Suchý beton – což je sypká směs, která obsahuje opravdu jen minimální množství vody. Díky tomu má relativně dlouhou zpracovatelnost.

Zavlhlý beton je nejčastěji používanou směsí betonu, která je specifická svojí tvárností a sypkostí. Zpracovatelnost betonu je v jednotkách hodin.
Při skládání betonu se snažíme co nejvíce vyjít vstříc klientům, aby následná manipulace s materiálem byla co nejméně komplikovaná.
Zároveň zajišťujeme odvoz betonu – betonové sutě – ať už se jedná o menší drtě, nebo větší kusy. Jsme schopni přistavit kontejner, který naložíte betonem a následně jej odvážíme, případně jsme schopni zajistit odvoz okamžitě při nakládce nakladačem či jinou manipulační technikou.

Zemní práce

Potřebujete pozemek připravit pro započetí stavby, srovnat terén pro započetí realizace zkrášlování zahrady nebo potřebujete připravit pozemek pro založení stavby? Rádi Vám se všemi výše uvedenými situacemi – a nejen s nimi – pomůžeme. 

 • Zakládání stavby – výkopy pásů pro základy

 • Rozhrnování, přemisťování a nakládání zeminy a materiálů

 • Základy pro stavby plotů

 • Výkopy pro bazény

 • Svahování pozemků

 • Skrytí ordinace před zahájením stavby

 • Výkopy pro přivedení kanalizace

 • Výkopy pro vodovodní přípojky

 • Výkopy pro pokládku a opravy inženýrských sítí

 • Výkopy pro instalaci jímek a žump

 • Výkopy pro šachty

 • Výkopy pro retenční nádrže

 • Příprava příjezdových komunikací

 • Hloubení studen

Kontakt

Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Adresa

Jakub Šimek
Nám. 28. dubna 40
Brno-Bystrc, 63500
IČO: 09598642

Telefon

+420 603 532 670

Email

brugsro@seznam.cz